Doğal Taş Kullanımı Hakkında Uyarılar...

En son güncellendiği tarih: 17 Haz 2020

Doğal Taşlar, kimyasal anlamda bir ilaç değildir. Ancak bitkiler, meyveler, sebzeler, renkler, musiki gibi önleyici ve tedavi edici anlamda yüzyıllardır kullanılan tıp elemanlarındandır.


Alternatif Tıp deyimi de doğru bir tanımlama değildir. Zira hastalığı iyileştirici veya önleyici her eleman tıp kapsamındadır.


Doğal Taş Faydaları

Taşlar, kendileri için belirtilen hususlarda tek başlarına belirli oranda yarar sağlarlar. Ancak bir hastalık söz konusu ise, bu hastalığa karşı yararları sınırlı kalabilir.

Zira hastalıklar tek bir sebebe bağlı değildir. İnsanı oluşturan sistemler ve bu sistemleri oluşturan yapıtaşları (organlar, hücreler, enzimler) karmaşık bir yapıdır. Dolayısıyla birçok hastalık da karmaşık ve birbirini tetikleyen sebeplere dayanmaktadır. Bu nedenledir ki bir hastalık için önleyici olarak veya tedavi amacıyla taş kullanılmak isteniyorsa, taş kombinasyonu şeklinde takılar kullanmak gerekmektedir. Hastalığın belirtilerini (semptomlarını) ortadan kaldırmak yerine sebeplerini ortadan kaldırmak daha iyi sonuç verecektir.15 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Alnis Atelier
Bijoux & Accessories

+90 532 063 61 95

+90 544 314 40 43

Antalya

Bizden Haberdar Olun

E-Bültene kayıt ol fırsat & indirimleri kaçırma!
Alnisatelier.com (‘’Şirket’’) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metnini okudum ve ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine, tarafıma tanıtım, teklif, promosyon ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve ticari ileti gönderimi sağlanması için Şirket’in hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasına izin veriyorum.

Kurumsal

Yardım

Sosyal Medya

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah Instagram Simge
  • Siyah Heyecan Simge
  • Siyah Pinterest Simge
  • Siyah YouTube Simgesi
indir.jpg

Diger Satış Kanalları

©2020 Copyright Alnis Atelier. Tüm Hakları Saklıdır.

0