Hakkımızda

Yolculuk Hikayemiz

%100 El İşçiliği İle Üretiyoruz


      En güzel ürünleri kendi ellerimizle sunmak için yola çıktık. Atölyemizde fabrikasyon üretim normlarının dışında her birine insan eli değmiş, her birinin üzerinde insan emeği olan doğal taş bileklik ve takı modellerini özenerek üretmeye başladık. Özenle tasarladığımız takılarımızı şıklığını pekiştirmek isteyenlerin beğenisine sunmak gerektiğine inanarak, Alnis Atelier markasıyla e-ticarete atıldık ve %100 el işçiliği ile ürettiğimiz, yaratıcı tasarımların en güzel örneklerini sizler için bir araya getirdik. Bu ürünlerden en az biri mutlaka sizin için, size özel olarak üretildi!


 

 

Özel Tasarım Ürünlerimiz Sizi Bekliyor


      Her biri birbirinden farklı ve tümü orijinal olan geniş bir takı kataloğu hazırladık.Hem günümüz modasının getirdiklerini hem de her daim moda olanları kendi çerçevemizden yeniden işleyip özenle tasarladık. Güncel trendlerin nabzını tutarken özgün tasarımları ortaya çıkardık.Tasarladığımız her doğal taş takı bizimle beraber bir yolculuğa çıkıyor ve bu yolculuğun sonunda sahibine aktaracağı güzel ve emek dolu bir hikayeye rehberlik ediyor. Özenle ürettiğimiz her bir takının hikayesi onu takacak kişinin hikayesine eşlik etmeye hazır bekliyor!

      Alnis Atelier markası yaratılırken en kaliteli Doğal Taş takıları el emeğiyle üretme fikri ile başladı yolculuğumuz. Bize göre standart ürünlerin ötesinde herkes kendini en iyi şekilde anlatacak ve ifade edecek takıları kullanmayı hak ediyor. Çünkü tarihin başlangıcından bu yana insanlar takıları güçlerini ortaya koymak, ihtişam gösterisi yapmak, beklentilerini, umutlarını, sevgilerini anlatmak ve doğal güzelliklerini ortaya çıkarmak gibi oldukça önemli nedenlerle kullandı. Bu sebeple takıyı sıradan, standart ve fabrikasyon ürün olmaktan çıkarmak, kendi atölyemizde standartlaşmaya karşı özgün ve benzersiz modeller üretmek öncelikli misyonumuz olmuştur.

Alnis Atelier
Bijoux & Accessories

+90 532 063 61 95

+90 544 314 40 43

Antalya

Bizden Haberdar Olun

E-Bültene kayıt ol fırsat & indirimleri kaçırma!
Alnisatelier.com (‘’Şirket’’) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metnini okudum ve ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine, tarafıma tanıtım, teklif, promosyon ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve ticari ileti gönderimi sağlanması için Şirket’in hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasına izin veriyorum.

Kurumsal

Yardım

Sosyal Medya

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah Instagram Simge
  • Siyah Heyecan Simge
  • Siyah Pinterest Simge
  • Siyah YouTube Simgesi
indir.jpg

Diger Satış Kanalları

©2020 Copyright Alnis Atelier. Tüm Hakları Saklıdır.

0