Doğal Taş 

  Kullanım, Bakım ve Temizlik 

Kılavuzu

Doğal Taş Kullanım, Bakım ve Temizlik Kılavuzu

      Ürünlerimizde %100 Gerçek Doğal Taşlar kullanılmaktadır.Fakat taş cilasında ve yapımında kullanılan diğer metal, çelik, ip,...vb. gibi aparatların bakım ve temizliğine dikkat etmek gereken hususlar bulunmaktadır.

      Orjinal cilayı bozmamak için en iyi yöntem ılık sabunlu suyla temizlemek veya yumuşak bir bezle düzenli olarak silmektir.

      Orijinal formunun bozulmaması için bilekliğinizi veya kolyenizi giyindikten sonra takın veya soyunmadan önce çıkartın. Orjinal şeklinde (örneğin sıkışma yüzünden) gerçekleşebilecek her türlü değişiklik, hasara veya dekoratif parçaların kaybolmasına neden olabilir.

      Isıl veya diğer her türlü darbeye karşı koruyun. Çiziklere ve diğer hasarlara ve kopmalara yol açabileceğinden diğer sert darbe ve şoklardan da kaçının.

      Havuza veya denize girmeden önce takınızı çıkartın veya yüzmeden sonra ılık su ile iyice durulayın. Deniz suyu veya klorlu su hasara/bozulmalara neden olabilir.

     

      Takınızda hasara, parlaklığın kaybolmasına ve renk atmasına neden olabileceğinden lütfen takınızı ellerinizi yıkamadan önce ve parfüm, saç spreyi, sabun, güneş kremi veya losyon gibi vücut bakım ürünlerini kullanmadan önce çıkartın.

      60°C veya 140°F'ın üzerinde aşırı sıcaklık ve -10°C veya 14°F'ın altındaki soğuklardan ve ısı değişimlerinden koruyun. Bunun yanı sıra takınızı asla ateş, radyatör ve benzeri ısı kaynaklarının yakınına koymayın.

      Takınız hasar görebileceğinden çözücüler, deterjanlar, sinek savarlar vb. ürünler ile doğrudan temas ettirmeyin.

      Takınızın renginin solmasına sebep olabileceğinden doğrudan kuvvetli ışığa, güneş ışığına veya kuvvetli bir lambanın ışığına maruz bırakmayın.

      Ve son olarak bir Alnis Atelier ürünüyle herhangi bir sorununuz olduğu takdirde lütfen irtibata geçin.

Alnis Atelier
Bijoux & Accessories

+90 532 063 61 95

+90 544 314 40 43

Antalya

Bizden Haberdar Olun

E-Bültene kayıt ol fırsat & indirimleri kaçırma!
Alnisatelier.com (‘’Şirket’’) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metnini okudum ve ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine, tarafıma tanıtım, teklif, promosyon ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve ticari ileti gönderimi sağlanması için Şirket’in hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasına izin veriyorum.

Kurumsal

Yardım

Sosyal Medya

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah Instagram Simge
  • Siyah Heyecan Simge
  • Siyah Pinterest Simge
  • Siyah YouTube Simgesi
indir.jpg

Diger Satış Kanalları

©2020 Copyright Alnis Atelier. Tüm Hakları Saklıdır.

0